اطلاعیه : سفارش های ارسال به شهرستان که از 24 اسفند لغایت 4 فروردین ثبت شوند تحویل آنها از 5 فروردین و سفارش های ارسال تهران که تا 27 اسفند ثبت شوند همان روز تحویل خواهد شد.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:60)

تفاوت های گوشی سامسونگ ساخت هند و ویتنام.

سلام به زودسودی‌های عزیز، دراین مقاله میخواهیم یکبار برای همیشه درمورد تفتوت گوشیهای سامسونگ ساخت کشور‌های مختلف گپ و گفت داشته باشیم  پس با ما همراه باشید:

اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم کمپانی‌های بزرگ دنیا مثل اپل ، بنز ، بی ام و و … برای بالا بردن حجم تولید و تامین تقاضای مشتریان خود اقدام به احداث کارخانجات تولیدی در کشور‌های مختلف می کنند تا بتوانند ضمن پاسخگویی به حجم بالای تقاضای مشتریان وبه هم با ایجاد شغل به اقتصاد کشور ها کمکی کرده باشند.

تفاوت های گوشی سامسونگ ساخت هند و ویتنام.

بدیهی است که کیفیت محصولات تولید شده در برند های بزرگ دنیا مثل سامسونگ درهمه جای دنیا : کره ، هند ، ویتنام ، چین ، مالزی ، فنلاند ، برزیل ، سنگاپور ، امارات و … یکسان می باشد . برسیم به بحث اصلی خودمون ، کمپانی سامسونگ هم تمامی استانداردهای کیفی لازم را در ساخت و تولید محصولات خود در تمام کارخانه های سرتاسر دنیا به شکل یکسان رعایت می کند که این کار با نظارت و بررسی تخصصی مسولین آموزش دیده در تمام خطوط انجام می شود به عبارت دیگر تمامیقطعات در شرکت اصلی (کره) تولید می شود و فقط برای مونتاژ به کشورهای دیگر ارسال می گردد پس اگر بخواهیم منطقی به قضیه نگاه کنیم هیچ تفاوتی بین گوشی های ساخته شده در این کشورها وجود ندارد و مهمترین دلیل اختلاف قیمت بین آنها تفاوت دستمزد کارگران می باشد و از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی وجود ندارد.

تفاوت های گوشی سامسونگ ساخت هند و ویتنام.

بهتون صادقانه بگم برخی ازفروشندگان برای سود بیشتر با چرب زبانی مشتریان را در این باره گمراه کرده و اطلاعات نا درستی به مشتریان عرضه می کنند امید وارم این مقاله کمکی برای شما عزیزان باشد تا بتوانید بهترین کالا با مناسبترین قیمت را خریداری کنید .

دوستان زودسودی مرجع مطالب گفته شده در این مقاله بشرح زیر است:

www.techthelead.com

www.samsung.com

www.interviewarea.com

www.mobilecellphonerepairing.com